دانلود سیستم بازیابی کد رهگیری

بر اساس اعلام اداره کل محترم حمل و نقل و پایانه های استان خوزستان از اول فروردین ماه ۱۳۹۲ شرکتهای حمل ونقل تحت هیچ شرایطی مجاز به صدور بارنامه بدون کد رهگیری نمی باشند و ۱۰۰% بارنامه های صادره می بایست دارای کد رهگیری باشند.
با توجه به اینکه برخی شرکتها موفق به دریافت کد رهگیری در برخی بارنامه ها نمی شوند و پیغام “خطای بازیابی بارنامه : کد ۱۰۰۱۳۴ هم اکنون بارنامه ای با شماره سریال و شماره سری داده شده ثبت شده است” ظاهر می گردد ؛ به منظور بازیابی کد رهگیری این بارنامه ها نیاز به برنامه زیر می باشد که درصورتیکه امکان بازیابی کد رهگیری وجود داشته باشد بارنامه را سبز نموده و دارای کد رهگیری می نماید.
جهت نصب این نسخه پس از دریافت فایل پیوست طبق راهنمای زیر عمل نمایید.

(فایل سیستم بازیابی کد رهگیری را از اینجا دانلود کنید ۱۳۰kb)
۱- فایل را از حالت فشرده خارج سازید
۲- شاخه TrCode را در مسیر نصب شده سبا کپی نمایید
(بطور مثال در مسیر X:\Program Files\Saba Transport )
۳- وارد شاخه TrCode در مسیرنصب شده سبا شوید
روی فایل GetTraceCode راست کلیک نمایید
از گزینه Send To گزینه Desktop را انتخاب نمایید.

نحوه اجرای برنامه : هر زمانی که هنگام صدور بارنامه خطای پیغام خطای ۱۰۰۱۳۴ اعلام گردید “GetTraceCode” را از روی صفحه دسکتاپ اجرا نموده سپس بر روی گزینه دریافت کد رهگیری کلیک نمایید. در صورتی که امکان بازیابی کدرهگیری برای بارنامه وجود داشته باشد کد را دریافت و به بارنامه اضافه خواهد نمود.
در ضمن در پی شیوع ویروس های کامپیوتری جدید هر چه سریعتر نسبت به بروزرسانی آنتی ویروس خود اقدام فرمایید. پیشنهاد می گردد حداکثر هفته ای یک مرتبه بروز رسانی آنتی ویروس انجام شود.

این مطلب دارد ۲ نظر

  1. مجید محمودی می‌گه:

    ممنون از برنامه خیلی خوبتان تشکر
    مجید محمودی از کرمان شهرستان کهنوج

  2. khayatpour می‌گه:

    جناب محمودی این فایل مربوط به بازیابی کد رهگیری بدلیل اشکالاتی که بعد ها بوجود آمد به طور کلا غیرفعال گردیده – جهت اطلاع